رویه ارسال سفارش

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.سفارشات تهران در ساعت اداری همان روز و در شهرستان ها سفارشات با زمان تقریبی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش انجام خواهد شد.

همشهری های تهرانی، با انتخاب گزینه پیک موتوری  حداکثر تا 5 ساعت می توانند سفارش خود را تحویل بگیرند. همچنین با انتخاب گزینه پیک موتوری فوری و پرداخت هزینه آن بصورت پس کرایه می توانند در اسرع وقت (معمولا زیر 2 ساعت با توجه به طول مسیر) کالا خود را تحویل بگیرند.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 33118218(021) یا ارسال پیام از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش اسپرت سراج اطلاع داده شود.

  •  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست باربری هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به این آدرس مراجعه کنید:  سامانه رهگیری مرسولات پست
  • جهت پیگیری سفارش و اطلاع از وضعیت سفارش میتوانید از طریق این لینک اقدام نمایید: پیگیری سفارش