خدمات مشتریان

خط مشِی راهبردی فروشگاه اسپرت سراج :

فروشگاه اینترنتی اسپرت سراج با افتخار به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین داشتن نشان ملی ثبت رسانه در تلاش برای کسب رضایت مشتریان خود ، با هدف مشخص در بازار لوازم لوکس خودرو گام نهاده است .در بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه فروش و نصب تجهیزات لوکس خودرو،هدف ما ارائه بهترین خدمات ومحصولات لوکس اسپرت خودرو با قیمت عالی و کیفیت عالی بوده است.با گستردگی تجارت آنلاین بر ان شدیم که محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین عرضه نماییم تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم نیازهای مشتریان خود را برطرف نماییم.از آنجا که تنوع محصولات خودرو روزبه روز افزایش می یابد ، فروشگاه اسپرت سراج باور دارد که می تواند به روزترین محصولات خودرو را به شما مشتریان محترم ارائه نماید. لطفا با نظرات خود ما را در این خدمت رسانی بیش از پیش یاری رسانید.
فروشگاه اینترنتی اسپرت سراج با داشتن روابط بسیار عالی با همکاران عزیز در کلیه مراکز باربری تهران ، مراکز تیپاکس ، پست پیشتاز ، پست سفارشی ، پیک موتوری و پایانه حمل بار اتوبوسرانی تهران ، در کمترین زمان ممکن کالای خریداری شده توسط شما را به دست شما می رساند.
فروشگاه اسپرت سراج در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان محترم ،با راه اندازی سیستم جدید پشتیبانی سایت آفلاین و آنلاین در هر لحظه پاسخگوی شما می باشد.
هدف ما لبخند رضایت شماست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به شما مشتریان گرامی شامل :

پاسخگویی تلفنی/تلفن همراه
پاسخگویی آنلاین سایت
پاسخگویی از طریق ایمیل
پاسخگویی از طریق پیام کوتاه
پاسخگویی از طریق شبکه تلگرام
پیگیری سفارشات به صورت آنلاین
پذیرش خدمات نصب تجهیزات اسپرت مشتریان
پذیرش انتقادات و پیشنهادات سازنده شما

پذیرش کالاهای مرجوعی احتمالی
بازگردانی وجه دریافتی شما در صورت عدم رضایت از کالا

تهران – خیابان امیرکبیر-روبه روی کوچه اوحدی ،گاراژ ایرانیان -پلاک 10/1 

تلفن فروشگاه : 02136615518

مدیریت  : 09125886142